Виправлення технічної помилки ДЗК

Безкоштовна консультація

Руденко Руслан

Керівник відділу

Технічна помилка в кадастрі – це невідповідність фізичних даних про земельну ділянку, чи інформації вказаної в правовстановлюючих документах  відповідно до даних в Публічній кадастровій карті.

Виправлення технічної помилки ДЗК Терміни Вартість
Виправлення технічної помилки ДЗК - від 2500 грн.

Однією з найпоширеніших помилок є накладання меж земельних ділянок, коли межі однієї ділянки на Публічній карті накладаються на частину земельної ділянки іншого власника.  Ця технічна помилка може мати досить неприємні наслідки, адже власник землі на яку накладені межі іншої ділянки не зможе отримати кадастровий номер  поки ця помилка не буде виправлена.

Технічна помилка місцезнаходження з’являється коли на Публічній кадастровій карті земельна ділянка знаходиться не на тому місці, чи вона взагалі не відображається.

Іноді виникають ситуації коли кадастровий номер взагалі не внесений в публічну кадастрову карту, або дві ділянки мають однаковий номер. Така невідповідність також має свої наслідки. Наприклад, неправильний кадастровий номер може змінювати коефіцієнт використання земельної ділянки та неможливість відчуження земелної ділянки.

Якщо на карті неправильно вказане цільове призначення земельної ділянки, то відповідно це може викликати складнощі при проектуванні будівництва, або інших діях із землею, що будуть суперечити цільовому призначенню на кадастровій карті.

Документи необхідні для виправлення технічної помилки ДЗК

  1. Копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку.
  2. Копії документів фізичної або юридичної особи.