Оцінка автомобіля

Безкоштовна консультація

Руденко Руслан

Незалежний експерт-оцінювач

У житті кожної людини рано чи пізно настає момент, коли виникає необхідність отримати професійну оцінку нерухомості або рухомого майна. Такі операції набагато складніше, ніж робота з якимись іншими документами, тому впоратися самостійно людина не може. Для цього потрібна експертна оцінка з подальшим отриманням сертифікату. Оскільки майже вся нерухомість і в переважній більшості випадків вимагає оцінки, це ж стосується і рухомого майна.

Навіщо необхідна оцінка автомобіля і що це?

Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність» свідчить про те, що неможливо провести будь-які фінансові або іншого роду операції, які стосуються майна, не отримавши експертної оцінки, сюди ж додається і оцінка автомобільного транспорту. Важливо, що власник може сам вибирати місце, де буде здійснена незалежна оцінка автомобіля.

У наш час оцінка майна необхідна юридичним і фізичним особам в переважній більшості випадків, де зачіпається ваша власність. Можна виділити різні випадки, коли виникає потреба в послугах оцінки авто:

 1. Щоб взяти кредит.
 2. Оцінка при розділі майна.
 3. Оцінка авто для продажу.
 4. Для оформлення страховки.
 5. У разі судових розглядів – оцінка для суду
 6. При оформленні дарчої.
 7. Якщо потрібно дізнатися точну вартість авто для оплати його оренди або кредиту.

Ціна послуг і терміни оцінки машини

На вартість оцінки автомобіля або іншого транспорту можуть впливати різні чинники:

 • безпосередня мета оцінки;
 • тип транспортного засобу;
 • обсяг і складність роботи;
 • додаткові параметри і комплектація;
 • час, необхідний для аналізу і оцінки.

Дуже часто необхідна оцінка автомобіля в найкоротші терміни або ж потрібно знати, яка кількість часу буде здійснюватися ця процедура. Важливо відзначити, що рухоме майно в деякій мірі оцінювати не так довго і складно, в порівнянні з нерухомістю, оскільки часто це продукт серійного виробництва з досить стабільною ціною. Ми здійснюємо оцінку будь-яких типів рухомого майна: легкові, вантажні автомобілі, тролейбуси, автобуси, мотоцикли, спецтехніка та інші.

Якщо врахувати перераховані вище фактори і зусилля, які докладає експерт до оцінки автомобілів, можна виділити приблизну вартість послуг:

Оцінка транспорту Терміни оцінювання / дні Ціна
Вантажний 1 700 грн.
Легковий 1 700 грн.
Спеціальна техніка 1 Від 700 грн.
Оцінка авто і обладнання    
Будівельна і дорожня техніка 2 Від 1000 грн.
Обчислювальна техніка, засоби зв'язку 2 50-60 грн.
Технологічне обладнання Від 5 Від 1000 грн.
Серійна технологічна лінія Від 3 Від 100 грн.

Більш детальну інформацію ви можете отримати під час консультації за номером телефону або на нашому сайті.

Процедура оцінки автомобілів

При оцінці машини враховують, що воно має різні типи і види, але при цьому є пункти і нюанси, які є загальними для будь-якої транспортної власності:

 1. Для початку потрібно визначити, потрібно оцінювати об’єкт як самостійний або в комплексі з іншим майном.
 2. У разі розгляду цілого комплексу об’єктів за орієнтир вибирають один з них як такої, який можна вважати ідеальним для оцінки, тобто має всі необхідні документи, інвентарний номер і найбільш схожий з іншими.
 3. Другий і перший пункти безпосередньо пов’язані з оцінкою об’єкта, оскільки від того, чи належить він до комплексу, буде залежати його ціна, адже на це впливає не тільки собівартість транспорту, але і всього комплексу.
 4. Процедура оцінки одиничного об’єкта набагато складніше, оскільки в цьому випадку потрібно враховувати всі унікальні характеристики оцінного майна.

Під час оцінки ми використовуємо кілька її типів:

 • Потоковий – оцінюють групу об’єктів, як вказано вище.
 • Одиничний – об’єкт розглядають поза комплексом, при цьому з точністю опрацьовують всі пункти і деталі, а не орієнтуються на приблизно загальні характеристики, як в потових типі. При цьому враховують марку автомобіля, рік випуску, технічний і фізичний стан.
 • Змішаний – обидва типи використовують під час оцінки.

Оцінювання автомобіля в нестандартних ситуаціях

Автомобіль в поганому стані – як оцінити?

Виникають різні випадки, коли потрібно дізнатися ціну автомобіля, що знаходиться в неналежному стані, потребує ремонту, після ДТП. Тоді виникає питання, чи вплине на ціну автомобіля присутність зовнішніх пошкоджень. Оскільки оцінювач робить аналіз фізичного стану майна, то будуть враховані такі нюанси. Але часто така оцінка приносить не тільки мінус, але і плюс гаманцю, оскільки ми здійснюємо оцінку автомобільного транспорту після ДТП для оформлення страховки.

Потрібно оцінити авто онлайн – звертайтеся до нас

У разі якщо немає можливості оцінити авто в Києві в реальному часі, ми здійснюємо оцінку авто онлайн. Для цього необхідно:

 • надіслати фото транспорту;
 • надіслати всі необхідні для оцінки документи.

Здійснити це ви можете, зв’язавшись з нашою компанією в соціальних мережах або відправивши документи по Новій Пошті, Укрпоштою. Ми зробимо оцінку і надамо всю потрібну інформацію в Вайбер, особисто або поштою.

Щоб здійснити замовлення, потрібно зв’язатися з ними і надати документи, потрібні для оцінки авто:

 • Техпаспорт автомобіля, свідоцтво реєстрації КТС.
 • Паспорт або інший документ підтвердження особи.
 • Договір купівлі-продажу.
 • Балансова довідка.
 • Реквізити замовника.
 • Для юридичних осіб потрібно свідоцтво про виплату податків.
 • Результати оцінки та що ви отримуєте

Після того як оцінювач зробив свою роботу, він узгоджує деталі з замовником і робить звіт. Після чого складають документ, завірений печаткою і виконаний за затвердженим і законному зразком. Далі ви можете використовувати цей документ в залежності від цілей, заради яких зверталися до послуг оцінки ТС.

Документ, який ви отримаєте про оцінку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2014 року, дійсний протягом 6 місяців.

Звертайтеся до нас!

Наша компанія працює в багатьох регіонах України: Київ, Одеса, Дніпро, Харків та інші. Важливо, що ми надаємо відмінні послуги оцінки автомобіля в співвідношенні ціна-якість.

Наша компанія переважає безліччю конкурентних переваг:

 • сертифікована і легітимна діяльність (всі документи, що підтверджують це, розташовані на сайті);
 • доступна ціна;
 • короткі терміни проведення оцінки;
 • професійні працівники;
 • довге існування на ринку;
 • чесні умови договору про співпрацю.

Питання FAQ

Скільки коштує оцінка авто?

Вартість оцінки авто залежить від безлічі факторів: технічне і фізичне станів, марка, рік випуску, від складності виконання роботи, тип транспортного засобу. Чим складніше в оцінці ТС, тим більше ціна і термін виконання роботи.

Як відбувається оцінка авто онлайн?

Вам необхідно надіслати необхідні документи і фото рухомого майна поштою, передати особисто або вислати в електронному форматі. Наш оцінювач зробить роботу і відправить документ поштою або передасть особисто в руки.