Проект на зміну цільового призначення землі

Безкоштовна консультація

Руденко Руслан

Керівник відділу

Згідно з положеннями сучасного Земельного кодексу України (ч.1, ст.121), будь-який громадянин країни має право на безоплатне отримання земельної ділянки площею до 2,0 га для ведення сільськогосподарських робіт. Реалізувавши це право, українець отримує земельний наділ з документально затвердженим статусом «для ведення особистого селянського господарства» з комунальних або державних активів. З моменту отримання ділянки у власність, ви можете використовувати його під город чи сад, однак будь-які будівельні роботи на ньому будуть вважатися незаконними.

Проект на зміну цільового призначення землі Термін Вартість
Проект на зміну цільового призначення землі - 6000 грн.

Вихідний пакет документів:

 1. Нотаріально завірена копія Заяви щодо наміру змінити цільове призначення земельної ділянки.
 2. Нотаріально завірена копія правовстановлюючих документів на земельну ділянку.
 3. Викопіювання з Генерального або Детального плану території (якщо цільове призначення змінюється на землі житлової або громадської забудови).
 4. Копія документів фізичної або юридичної особи.

Етапи робіт, які будуть виконані:

 1. Аналіз вихідного пакету документів та підготовчі землевпорядні роботи.
 2. Виготовлення проекту землеустрою та підписання замовником проекту.
 3. Погодження проекту відповідно до ст. 186 – 1 Земельного кодексу України.
 4. Подання проекту землеустрою на затвердження до сільської (міської, селищної) ради в межах, якої знаходиться земельна ділянка.
 5. Державна реєстрація зміни цільового призначення земельної ділянки в Державному земельному кадастрі (14 робочих днів).

Для того щоб отримати право побудувати на території своєї землі дачний будиночок або іншу споруду, слід офіційно узаконити зміну цільового статусу ділянки. Дана процедура досить тривала і непроста в реалізації. Для того щоб фактично отримати дозвіл на будівництво, необхідно провести наступні процедури:

 • Підготувати повний пакет документів, передбачений для зміни цільового призначення земельного майна.
 • Розробити та затвердити в численних інстанціях необхідні проектні документи.
 • Отримати в державних структурах або приватних сертифікованих на подібну діяльність організаціях попередній висновок про можливість зміни цільового призначення ділянки.
 • При необхідності – скласти і погодити обґрунтування від містобудівних муніципальних органів.

Нескладно собі уявити, наскільки витратною за часом і коштами виявиться дана процедура для самостійного її виконання. Оптимальним рішенням у подібній ситуації буде звернення до послуг спеціалізованої компанії. У штаті компанії працюють професіонали з величезним досвідом оперативного виконання таких робіт при мінімальних фінансових витратах. Ми готові взяти на себе дану проблему і гарантуємо вам бажаний результат за найкоротший час. Наші фахівці мають сертифікати на подібну діяльність, а співпраця з клієнтом здійснюється на основі обопільно підписаного договору – все чесно, професійно і законно.