Проект на зміну цільового призначення землі

Безкоштовна консультація

Калініна Тетяна

Керівник відділу землевпорядкування та кадастру

Згідно з положеннями сучасного Земельного кодексу України (ч.1, ст.121), будь-який громадянин країни має право на безоплатне отримання земельної ділянки площею до 2,0 га для ведення сільськогосподарських робіт. Реалізувавши це право, українець отримує земельний наділ з документально затвердженим статусом «для ведення особистого селянського господарства» з комунальних або державних активів. З моменту отримання ділянки у власність, ви можете використовувати його під город чи сад, однак будь-які будівельні роботи на ньому будуть вважатися незаконними.

Проект на зміну цільового призначення землі Термін Вартість
Проект на зміну цільового призначення землі - 3500 грн.

Для того щоб отримати право побудувати на території своєї землі дачний будиночок або іншу споруду, слід офіційно узаконити зміну цільового статусу ділянки. Дана процедура досить тривала і непроста в реалізації. Для того щоб фактично отримати дозвіл на будівництво, необхідно провести наступні процедури:

  • Підготувати повний пакет документів, передбачений для зміни цільового призначення земельного майна.
  • Розробити та затвердити в численних інстанціях необхідні проектні документи.
  • Отримати в державних структурах або приватних сертифікованих на подібну діяльність організаціях попередній висновок про можливість зміни цільового призначення ділянки.
  • При необхідності – скласти і погодити обґрунтування від містобудівних муніципальних органів.

Нескладно собі уявити, наскільки витратною за часом і коштами виявиться дана процедура для самостійного її виконання. Оптимальним рішенням у подібній ситуації буде звернення до послуг спеціалізованої компанії. У штаті ТОВ «Інститут незалежної експертної оцінки працюють професіонали з величезним досвідом оперативного виконання таких робіт при мінімальних фінансових витратах. Ми готові взяти на себе дану проблему і гарантуємо вам бажаний результат за найкоротший час. Наші фахівці мають сертифікати на подібну діяльність, а співпраця з клієнтом здійснюється на основі обопільно підписаного договору – все чесно, професійно і законно.