Послуги БТI

Безкоштовна консультація

Студзінський Станіслав

Інженер БТІ

Наша компанія пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з отриманням пакету документів на будь-які об’єкти нерухомого майна в БТІ Києва та Київської області.

Якщо вам доводилося самостійно займатися оформленням паперів на будинок, квартиру чи земельну ділянку, ви напевно встигли оцінити наскільки втомливою, тривалою і затратною є ця процедура. Особливо багато часу забирають послуги БТІ (Бюро Технічної Інвентаризації), в якому чиновники вирішують усі питання, що стосуються обліку будівель житлового або нежитлового призначення. У цьому закладі збираються типові відомості про всі узаконені будинки, які знаходяться на території, що обслуговується даним органом обліку. Вся подібна інформація зведена в постійно оновлювану єдину для Києва базу, з якої можна дізнатися для будь-якого будинку про всіх його колишніх власників, початкові плани, найдрібніші перепланування і офіційно особливості проведених капітальних ремонти, базову вартість і т.п. Зокрема, нормативні документи, які видає бюро, є необхідними для реалізації власних перепланувань будівлі, при його купівлі або продажу тощо. Варто особливо відзначити, що в БТІ вартість послуг «за прейскурантом» є цілком доступною, проте бюрократичні перешкоди і недостатня юридична обізнаність клієнта може істотно ускладнити і затягнути процедуру оформлення необхідної документації.

Довідки БТІ Термін Вартість
довідка про відсутність забудови на земельній ділянці 1 день від 200 грн.
довідка про виділ часток в натурі 1 день 500 грн.
довідка щодо технічної можливості поділу об'єкта нерухомого майна 1 день від 500 грн.
довідка про технічні показники об'єкта нерухомості 1 день 200 грн.
довідка щодо показників на житловий, громадський чи виробничий будинок, господарські будівлі, захисні споруди 1 день 300 грн.

Які послуги надаються в БТІ

Перелік послуг БТІ не дуже великий, однак, будь-який з документів, які ви можете отримати тільки в цьому бюро, для ряду ситуацій стає нагальною необхідністю.

Процедури з технічної інвентаризації будь-яких об’єктів нерухомості.

Для того щоб зареєструвати права власності на будинок або його частину, необхідно щоб державний реєстратор вніс інформацію про нього до Держреєстру.

Виготовлення технічного паспорта на житлові та нежитлові об’єкти.

Дані про нерухоме майно містяться в його техпаспорті. Це – офіційний документ встановленого зразка, для отримання якого вам доведеться викликати фахівців, що проведуть обстеження і заміри об’єкта. У БТІ ціни на послуги з видачі техпаспорта на об’єкти нерухомості невисокі, але процедура між вимірами і отриманням документа може тривати дуже довго. Вихід – послуги компанії «РІВА»: ми гарантуємо вам отримання паспорта у встановлений 14-денний термін.

Складання поверхових планів.

Поверховий план – це креслення будівлі або його фрагмента з об’єктом (наприклад – будинок з вказаною квартирою) і план самого цього об’єкта. Така схема складається досить детально, з відображенням усіх віконних і дверних прорізів, перегородок, ніш, антресолей та ін. Поверховий план – обов’язковий документ для приватизації житла, отримання квартири у спадок, переведенні житлової нерухомості до нежитлового статусу. Природно, розцінки послуг БТІ з оформлення такого плану безпосередньо залежать від масштабів і трудомісткості робіт інженера і складності процедури.

Експлікація приміщень будь-якого типу.

Даний документ – складова технічного паспорта, проте його можна замовити в бюро і окремо. Експлікація є деталізованим описом поверхового плану, зокрема – параметри висоти стелі і площа (житлова та нежитлова), розписана для кожного приміщення. Даний документ має практичну цінність: з його допомогою можна без зусиль визначити розмір квартплати, розрахувати необхідну кількість шпалер або паркету для майбутнього ремонту та багато іншого.

Формування планів земельних ділянок.

Детальний план ділянки землі, яка належить вам – це надійний захист від рейдерів і просто сусідів, що люблять відхопити у вас метр-другий території, перебивши кілочки. Крім того, план земельної ділянки містить всю необхідну інформацію, необхідну для ефективного будівництва на ньому.

Реєстрація документів прав власності на всі форми нерухомості.

Після внесення всієї необхідної інформації про нерухоме майно в Держреєстр, власник має право отримати свідоцтво власника, щоб вільно розпоряджатися своєю нерухомістю.

Отримання «Витягів» з Реєстру прав власності.

По суті, ця виписка є доказом того, що нерухоме майно належить саме вам: у разі продажу будинку, передачі його у спадок та ін.

Звернення до наших фахівців позбавляє вас від виснажливих походів по інстанціях, зайвих фінансових витрат і втрат часу. Ми гарантуємо вам всебічну допомогу професіоналів і позитивний результат. Скільки коштують послуги БТІ у нас, залежить від розмірів будинку або квартири, передбачуваної складності вимірювань і складання планів. У будь-якому випадку, ми оголошуємо клієнту кінцеву суму до оплати до підписання договору і співпрацюємо виключно в рамках існуючого Законодавства.