Експертна оцінка збитків від пожежі

Безкоштовна консультація

Нікітюк Олександр

Незалежний експерт-оцінювач збитків

Не дивлячись на розвиток сучасних технологій, пожежа все ще залишається безжалісним ворогом рухомого та нерухомого майна і в наші часи. Велика кількість високотехнологічних засобів протипожежного захисту не гарантує недоторканність вашого майна. Якщо вас спіткало таке нещастя, оцінка збитків після пожежі буде вам просто необхідна.

Оцінка збитків від пожежі Термін Вартість
Оцінка збитків від пожежі від 3 днів від 3500 грн.

Коли необхідна оцінка збитків після пожежі

Ситуацій, в яких стає необхідною оцінка ринкової вартості збитків після пожежі, існує дуже багато. З них найбільш часто зустрічаються: протиправні дії третіх осіб, збиткі, нанесені пожежою по сусідству тощо.

В залежності від причини займання, яку може допомогти вказати незалежна оціночна експертиза, існують різні завдання, що вирішуються даною процедурою:

  • для судових позовів (для доведення підпалу, злочинної недбалості тощо);
  • для покриття збитків страховими компаніям та ін..

Таким чином, джерелом компенсації отриманих збитків буде виступати страхова компанія або доведений безпосередній винуватець (фізична або юридична особа).

Здійснюючи своєчасну  оцінку ринкової вартості збитків після пожежі у квартирі або в житловому будинку, ми вступаємо гарантами того, що видана сума покриє відновлення або заміну постраждалого майна.

Нашою компанією за вашим запитом можуть виконуватись наступні роботи:

  • Оцінка збитків після пожежі в квартирі;
  • Оцінка збитків після пожежі в житловому будинку;
  • Оцінка збитків після пожежі в комерційній нерухомості.

Оцінка збитків від пожежі в нежитлових та комерційних приміщеннях

Оцінка збитків, отриманих внаслідок пожежі в нежитлових приміщеннях та комерційного майна має свою специфіку. Для даного виду оціночних процедур критичним є термін здійснення експертизи, адже в таких випадках, іноді , буває складно довести взагалі існування тих або інших предметів. Крім того,  здійснюється оцінка понесених збитків та втрачених прибутків, які були недоотримані через нанесення збитків, пов’язаних з не функціональність торгових або складських приміщень, знищенням товарів тощо. Такі роботи потребують високої кваліфікації та досвіду експертів, які будуть здійснювати дану оцінку.

Документи необхідні для оцінки збитків після пожежі

Список необхідних документів може варіювати в залежності від мети оцінки збитків, отриманих внаслідок пожежі.

Для ініціації оціночних процедур необхідно надати наступні документи:

  • Документи, що підтверджують право власності на будівлю або частину, що постраждали внаслідок пожежі;
  • Технічний паспорт, виданий в Бюро Технічної Інвентаризації (БТІ);
  • Акт з житлової контори (необхідно приділити пильну увагу правильності складання акту);
  • Докладний перелік пошкоджень та виявлених експлуатаційною службою дефектів, що занесені у відомість;
  • Акт, оформлений протипожежними інстанціями, що підтверджує факт пожежі та дає інформацію про нього.

Також, для юридичних осіб необхідно надати копії свідоцтва про реєстрацію, а для фізичних осіб – копії паспорту та індивідуального податкового номера.

Ще раз акцентуємо увагу на тому. що для якісної оцінки нанесених збитків внаслідок пожежі, процедура повинна здійснюватися як можна якнайшвидше після події. Таким чином, експертна оцінка буде максимально адекватною та об’єктивною. Наші висококваліфіковані експерти забезпечать професійну та швидку оцінку, згідно поставленим меті та завданням. Отриманий в результаті оцінки звіт буде оформлений у тому вигляді, в якому це необхідно для подання в судові органи.