Виготовлення технічного паспорту БТІ

Безкоштовна консультація

Студзінський Станіслав

Інженер БТІ

Технічний паспорт БТІ являє собою документ, який містить ряд параметрів споруди після її переобладнання, визначених у ході технічної інвентаризації.

Технічна інвентаризація – це комплекс процедур з вимірів та обстеження будівлі з метою визначення її якісних і кількісних показників щодо прийнятих стандартів.

Виготовлення технічних паспортів Термін Вартість
квартири, гаражі, парко місця, нежитлові приміщення 1-3 дні від 10 грн/м2
житлові(садові, індивідуальні) будинки та котеджі, таунхауси 1-3 дні від 10 грн/м2
нежитлові будівлі, майнові комплекси - від 3 грн/м2
Довідки 1 день від 200 грн
Мінімальна вартість замовлення - 800 грн.

Найбільш поширені випадки, які потребують отримання технічного паспорта БТІ

  1. Оформлення прав власності на новозбудовану споруду або при виділенні нерухомого майна, яке перебувало у спільній власності. Технічний паспорт БТІ є обов’язковим також для вступу у права користування спадщиною, приватизації та ряді подібних випадків.
  2. Процедури з узаконення самовільних перепланувань або реконструкційних робіт у будівлі.
  3. При укладанні угод з купівлі-продажу нерухомості. Зазвичай технічний паспорт БТІ виготовляється з ініціативи продавця або на вимогу однієї зі сторін угоди.

Згідно з Інструкцією «Про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна» (№ 582/5773), починаючи 1.01.2013 р, техпаспорт на об’єкти нерухомості отримали право виготовляти крім державних БТІ й інші установи, у штаті яких є фахівці (інженери, що володіють кваліфікаційними сертифікатами державного зразка на право проведення технічної інвентаризації).

Наша компанія надає повний спектр професійних послуг з виготовлення і відновлення техпаспортів на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості. Співпраця з клієнтами здійснюється на основі підписання договору – наша діяльність повністю легальна. Завдяки професіоналізму та досвіду штатних співробітників, ми гарантуємо вам не лише високу якість послуг, але й мінімальні витрати часу.