Взаємодія з клієнтом

Шановні клієнти!

Ви можете ознайомитись з послугами, які виконує наша землевпорядна організація, переглянувши меню цього сайту. Якщо Ви бажаєте замовити якусь послугу, Вам потрібно спочатку передати нашій землевпорядній організації пакет документів, які перелічуються в описі певної послуги, яку бажаєте замовити. Ви можете телефонувати нам у робочий час стосовно будь-яких виникаючих питань.

Наша землевпорядна організація виконує весь перелік робіт у сфері оцінки земельних ділянок та землеустрою. Вартість наших послуг визначається індивідуально до кожного питання та не є постійною. Насамперед вартість послуг залежить від терміну виконання робіт, сладності виконуємих робіт на об`єкті, обсягу виконаних робіт, місця де розташований об’єкт та ін.

Ми знаходимо індивідуальний і гнучкий підхід до кожного нашого клієнта. Всі умови співпраці з нами чисті та прозорі та найголовніше кожен крок взаємоузгоджений з клієнтом. Не одна землевпорядна організація не зможе конкурувати з нами. Ми завжди намагаємось виконувати роботу максимально швидко і якісно. Націленість на результат – наша головна мета в співпраці із клієнтами.

Оскільки наша землевпорядна організація укладає договори на всі виконувані нами послуги Ви можете бути впевнені у гарантіях виконання робіт. Всі договори із клиентами ми складаємо у письмовій формі. В Договорі вказується мета виконуваної роботи, умови, обов’язки кожної із сторін, а, також, – зазначається вартість робіт та ін.

Наша землевпорядна організація завжди підписує із нашими клієнтами угоду про конфіденційність переданих персональних даних перед початком робіт, згідно із нормами Законодавства України, а саме із законом «Про захист персональних даних».

Після завершення виконання робіт виконавець при бажанні замовника, роз’ясненяє окремі положення вихідних документів, консультує про подальші дії за для мети досягнення взаєморозуміння у повній мірі, за для перспектив подальшої співпраці.

Наш інтерес дуже полягає в тому, щоб клієнти нашої фірми були задоволені нашими послугами, нам дуже важлива найкраща репутація серед землевпорядних організацій, за для цього ми ставимо за мету вдосконалюватись і ставимо для досягнення ще більші цілі.

Дякуємо, що обрали саме нас!