Виготовлення технічного паспорту БТІ

Технічний паспорт БТІ являє собою документ, який містить ряд параметрів споруди після її переобладнання, визначених у ході технічної інвентаризації.

Технічна інвентаризація – це комплекс процедур з вимірів та обстеження будівлі з метою визначення її якісних і кількісних показників щодо прийнятих стандартів.

Виготовлення технічних паспортів Термін Вартість
квартири 1 день 8 грн/м2
житлові(садові, індивідуальні) будинки та котеджі, таунхауси до 2 днів 8 грн/м2
нежитлові будівлі та споруди до 3 днів 8 грн/м2

Найбільш поширені випадки, які потребують отримання технічного паспорта БТІ

  1. Оформлення прав власності на новозбудовану споруду або при виділенні нерухомого майна, яке перебувало у спільній власності. Технічний паспорт БТІ є обов’язковим також для вступу у права користування спадщиною, приватизації та ряді подібних випадків.
  2. Процедури з узаконення самовільних перепланувань або реконструкційних робіт у будівлі.
  3. При укладанні угод з купівлі-продажу нерухомості. Зазвичай технічний паспорт БТІ виготовляється з ініціативи продавця або на вимогу однієї зі сторін угоди.

Згідно з Інструкцією «Про порядок проведення технічної інвентаризації нерухомого майна» (№ 582/5773), починаючи 1.01.2013 р, техпаспорт на об’єкти нерухомості отримали право виготовляти крім державних БТІ й інші установи, у штаті яких є фахівці (інженери, що володіють кваліфікаційними сертифікатами державного зразка на право проведення технічної інвентаризації).

Безкоштовна консультація

Віктор Злоба

Злоба Віктор

Керівник відділу БТІ

ТОВ «Інститут незалежної експертної оцінки» надає повний спектр професійних послуг з виготовлення і відновлення техпаспортів на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості. Співпраця з клієнтами здійснюється на основі підписання договору – наша діяльність повністю легальна. Завдяки професіоналізму та досвіду штатних співробітників, ми гарантуємо вам не лише високу якість послуг, але й мінімальні витрати часу.