Проект відведення земельної ділянки

Безкоштовна консультація

Руденко Руслан

Керівник відділу

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки є обов’язковою складовою не тільки при створенні нових земельних наділів, а й для таких процедур як оренда або приватизація землі. Правильне складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки являє собою досить складний комплекс робіт і виконується поетапно.

Проект відведення земельної ділянки Термін Вартість
Проект відведення земельної ділянки (Приватизація) - 6000 грн.

Вихідний пакет документів:

  1. Копія клопотання до розпорядника земель.
  2. Викопіювання з картографічної основи з вказаним місцем розташування земельної ділянки.
  3. Копія Рішення (Наказу) про надання дозволу на відведення земельної ділянки.
  4. Копії документів фізичної або юридичної особи.

Етапи робіт, які будуть виконані:

  1. Аналіз вихідного пакету документів та підготовчі геодезичні та землевпорядні роботи.
  2. Виїзд геодезичної бригади на місцевість та кадастрова зйомка  земельної ділянки.
  3. Обробка геодезичних вимірів та складання меж земельної ділянки.
  4. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та підписання замовником, сільською радою та сусідніми землевласниками.
  5. Погодження проекту згідно ст. 186 – 1 Земельного кодексу України.
  6. Державна реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі (14 робочих днів).
  7. Подання проекту на затвердження до розпорядника земель.
  1. Отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Отримання офіційного дозволу на розробку проекту ініціюється потенційним землевласником. Для цього вам слід подати відповідну заяву та пакет документів (копія докладного плану території або генплану населеного пункту, копії паспорта та ІПН) до органів влади, під юрисдикцією яких територіально перебуває бажана земельна ділянка: це може сільська або міська рада (якщо земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту), районна державна адміністрація, обласне управління Держземагентства (якщо земельна ділянка розташована поза межами населеного пункту та відноситься до категорії земель сільськогосподарського призначення) або обласна державна адміністрація. Співробітники інстанції, до якої ви звернулися реєструє вашу заяву, зобов’язуючись розглянути її, прийняти рішення і сповістити вас про його результати. У разі позитивної відповіді ви отримуєте рішення або розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що дозволяє приступити до розробки проекту.
  2. Виготовлення проекту землеустрою. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки — клопітка робота, що вимагає досвіду, спеціальних знань і проходження цілого ряду встановлених правил. Самостійне вирішення даної проблеми неспеціалістом просто неможливе. Тому єдиний шлях виготовити адекватний проект — звернутися за допомогою до послуг професіоналів з землевпорядних компаній, наприклад — до нашої фірми, що працює на території Києва та Київської області.
  3. Погодження проекту. Готовий проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під приватну власність слід погодити в територіальному органі Держземагентства та у відділенні містобудування. Залежно від індивідуального розташування земельної ділянки, проект землеустрою потрібно погодити в службах екології, лісгоспі, органах культурної спадщини та ін.
  4. Затвердження проекту. Зібравши всі перераховані документи, ви вносите інформацію про ділянку в ДЗК. Після цього слід знову відвідати сільську раду чи аналогічний орган влади, в який ви зверталися для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою. Ваше клопотання повинно бути задоволене протягом 2 тижнів.
  5. Реєстрація права власності на земельну ділянку в державній реєстраційній службі. Для цього вам слід подати відповідну заяву та пакет документів (оригінал рішення місцевої ради про затвердження проекту, оригінал витягу з ДЗК про реєстрацію земельної ділянки, копії паспорта та ІПН та квитанцію про оплату послуг). Після подання вищевказаних документів через 14 робочих днів ви отримаєте витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або свідоцтво з Державного реєстру прав. Після чого ви станете повноправним власником земельної ділянки.

Безкоштовна консультація

Руденко Руслан

Керівник відділу

За кожним пунктом представленого списку – багатогодинні простоювання в черзі під кабінетами, висока ймовірність відправки ваших документів на доопрацювання, втрати часу і грошей. Не дозволяйте бюрократичній машині знущатися над собою і довірте справу профі! Фахівці компанії готові в будь-який момент взятися для вас за розробку, виготовлення та затвердження проекту землевпорядкування щодо відведення ділянок. Законність, доступні ціни, оперативність і багаторічний досвід наших співробітників дозволяють без зусиль отримати проект відведення ділянки власнику на руки максимально швидко при цілком доступних розцінках на послуги.