Проект на зміну цільового призначення землі

Згідно з положеннями сучасного Земельного кодексу України (ч.1, ст.121), будь-який громадянин країни має право на безоплатне отримання земельної ділянки площею до 2,0 га для ведення сільськогосподарських робіт. Реалізувавши це право, українець отримує земельний наділ з документально затвердженим статусом «для ведення особистого селянського господарства» з комунальних або державних активів. З моменту отримання ділянки у власність, ви можете використовувати його під город чи сад, однак будь-які будівельні роботи на ньому будуть вважатися незаконними.

Безкоштовна консультація

Тетяна Калініна

Калініна Тетяна

Керівник відділу землевпорядкування та кадастру

Для того щоб отримати право побудувати на території своєї землі дачний будиночок або іншу споруду, слід офіційно узаконити зміну цільового статусу ділянки. Дана процедура досить тривала і непроста в реалізації. Для того щоб фактично отримати дозвіл на будівництво, необхідно провести наступні процедури:

  • Підготувати повний пакет документів, передбачений для зміни цільового призначення земельного майна.
  • Розробити та затвердити в численних інстанціях необхідні проектні документи.
  • Отримати в державних структурах або приватних сертифікованих на подібну діяльність організаціях попередній висновок про можливість зміни цільового призначення ділянки.
  • При необхідності – скласти і погодити обґрунтування від містобудівних муніципальних органів.

Нескладно собі уявити, наскільки витратною за часом і коштами виявиться дана процедура для самостійного її виконання. Оптимальним рішенням у подібній ситуації буде звернення до послуг спеціалізованої компанії. У штаті ТОВ «Інститут незалежної експертної оцінки працюють професіонали з величезним досвідом оперативного виконання таких робіт при мінімальних фінансових витратах. Ми готові взяти на себе дану проблему і гарантуємо вам бажаний результат за найкоротший час. Наші фахівці мають сертифікати на подібну діяльність, а співпраця з клієнтом здійснюється на основі обопільно підписаного договору – все чесно, професійно і законно.